Čeští hráči freestyle frisbee mají za sebou již řadu vystoupení na nejrůznějších akcích od plesů až po velké hudební festivaly. Podívejte se na záznamy našich exhibic. Chcete-li podobným vystoupením oživit vaší akci, kontaktujte nás.

Záznamy z našich exhibic a vystoupení

30.11.2014 21:02

Při příležitosti české premiéry The Invisible String, skvělého dokumentu o historii létajícího disku, vystoupili v kině Aero naši přední hráči freestyle frisbee Pavel Baranyk a Jakub Koštel.

30.11.2014 20:43

Ať už se jedná o yoyo, fotbal, footbag nebo frisbee, freestyloví sportovci jsou si obecně všichni velmi blízcí a nezřídka spolu i vystupují. A když se spojí špičky ve svých oborech, vznikne show, která nemá ve světě obdoby. Sledujte...

08.10.2011 17:30

Při příležitosti 1. školního dne probíhal před studiem TV Metropol v centru Prahy speciální program, součástí kterého bylo i vystoupení frisbee freestylerů Jakuba Koštela a Pavla Baranyka. Jak se jim exhibice povedla se podívejte na videu pod textem. Přímo ve studiu pak kluky vyzpovídali sličné moderátorky - rozhovor sledujte ZDE >>

07.10.2011 00:47

Pod záštitou městské části Praha 4 a KC Novodvorská se ve dnech 5. - 9. září konala akce s názvem Let's do it! Tým freestylových sportovců se během celého týdne vyskytoval na frekventovaných místech po Praze 4 s cílem ukázat veřejnosti svoje sportovní disciplíny a zároveň pozvat lidi kurzy freestylových sportů, které od října pořádá Kulturní centrum Novodvorská. Nejednalo se však jen o čistě exhibiční vystoupení, ale kdokoli mohl přijít a všechny sporty si vyzkoušet pod vedením těch nejpovolanějších - mistrů republiky, Evropy i světa!  

Tým: Jakub Koštel & Pavel Baranyk (Freestyle frisbee); Honza Weber & Milan Benda (footbag, freestle football); Vašek Kroutil & Petr Kavka (YO-YO)

Lokace: Náměstí Bratří Synků, Budějovická, Pankrác, Novodvorská, ZŠ U Krčského Lesa, ZŠ Jílovská

S největším ohlasem se tým mistrů setkal při exhibicích na základních školách - ostatně podívejte se na to v následujícím videu a pak nezapomeňte srollovat o kousek níže, kde najdete fotogalerii z celého týdne.

02.07.2011 23:13

V sobotu 25. června se frisbee freestyleři spolu se zbytkem party Cirkus Freestyle představili na východočeském festivalu Sobofest 2011. V podhradí hradu Humprecht celý den probíhaly workshopy a exhibiční vystoupení, na které se můžete podívat v následujícím videu. 

Naše sportovce je možné zahlédnout také v reportáži regionální televize RTE...

11.06.2011 00:59

V sobotu 28. 5. 2011 se frisbee freestylisti společně se zbytkem party Cirkus Freestyle už podruhé představili v holešovické centrále Alza.cz. Tentokrát se jednalo o vystoupení v rámci Dnu počítačů. No a jak jejich show vypadala? O tom se není třeba rozepisovat, protože ji celou můžete shlédnout v následujícím videu. Na fotky z celé akce se pak můžete podívat na stránkách Alzy

25.05.2011 15:47

Exhibice mistrů světa a České republiky ve Freestyle frisbee, Freestyle football a footbag. To vše bylo k vidění na veletrhu For Kids.

Cirkus Freestyle Aréna nabídla velký prostor pro vyzkoušení netradičních sportů, jako je jízda na longboardu, disc golf, Wee-do nebo zápasy ve Street basketu. Spolu s partou Cirkus Freestyle mohli návštěvníci veletrhu na vlastní kůži vyzkoušet také chůzi na laně, kterou zajišťovali naši partneři Poweriser and Gibbon slackline team.

15.12.2010 15:19

V sobotu 4. prosince 2010 naděloval Mikuláš v Alza.cz. Nezalekl se ani mrazivého počasí a pro všechny, kdo přišli, si nachystal skvělou zábavu a spousty zajímavých cen. Mezi jeho nadílkou nechyběla ani celodenní show sportovců z Cirkus freestyle, kteří se taktéž nezalekli mrazivého počasí a v - 10 stupních předvedli divákům svůj mistrovský diktát! Yo-yo ovládal Vashek Kroutil - mistr Evropy, neuvěřitelnou ekvilibristiku s fotbalovým míčem předvedl Jeff - mistr ČR, svou skvěle připravenou show s footbagem předváděl Honza Weber - čtyřnásobný mistr světa a triky s frisbee sázel Dexter, guru českého freestylu, který celou akci zároveň speakoval. Akci netřeba zdlouhavě popisovat, raději se podívejte na video celého exhibičního bloku.

06.11.2010 00:36

V listopadu 2010 se chystalo otevření stopadesátéhotřetího obchodního domu v Praze - Galerie Hafra - a partička Cirkus Freestyle, ve které nechyběli ani kluci od freestyle frisbee, měla na starosti propagační roadshow. Mistři svých oborů předváděli divákům své nejlepší kousky na dvou otevřených kamionech, se kterými objížděli různá místa po celé Praze. Několikadenní šňůra vyvrcholila slavnostním otevřením Galerie Hafra, kde freestylisti celý den bavili první zákazníky. Součástí programu byly i exhibice u hlavního pódia, na kterém úřadoval Leoš Mareš a vy se můžete přímo pod článkem podívat, jakou show předvedli Jakub s Pavlem se svými frisbeečky nebo zkouknout fotky z roadshow na facebookových stránkách Cirkus Freestyle.

 

12.06.2009 20:59

Na vyhlášeném open-air festivalu Votvírák, se v roce 2009 představili několikatisícovému publiku reprezentanti českého freestylu - Kuba s Pavlem a Mahony se Zlounem. Ve spolupráci s hudebním webem Koule.cz kluci vyplňovali krátké pauzy na hlavní stagi svými exhibicemi spojenými s propagací právě zmiňovaného portálu. Jejich show vzbudila velký ohlas a náš sport, doufejme, upoutal pozornost nejednoho budoucího čelna naší komunity! :)

Na fotky z akce se podívejte v článku.

1 | 2 >>