Freestylová videa

Fotky z frisbee turnajů jsou cool, ale freestyle v pohybu, to zkrátka musíte vidět! V této sekci najdete videa z naší produkce, tedy krátké snímky zachycující freestylové umění českých hráčů. Vaší pozornosti by neměly ujít ani povedené sestřihy z turnaje Frisbeer Cup.

       Frisbeer Cup 2014

Osmý ročník Frisbeer Cupu přitáhl opět obrovskou pozornost hráčů z celého světa. Na turnaji jich soutěžilo rekordních 70! Pohodovou Frisbeerovou atmosféru zachytil na kameru Lucaso a jeho tým.

       Frisbeer Cup 2013

Video z tuzemského turnaje Frisbeer Cupu. O jeho natočení a sestřih se postarali pánové z Twin Star Film - Ondřej Hošek a Vojta Nedvěd. Rozhodně jde o jeden z nejprofesionálnějších a nejpovedenějších sestřihů v historii freestyle frisbee. Tímto jeho autorům děkujeme.

       Freestyle Frisbee v České republice

Video, jehož cílem je představit sport freestyle frisbee jako takový, Dozvíte se v něm něco o historii sportu, potřebné výbavě, fyzycké náročnosti, průběhu tréninků atd. Kromě toho samozřejmě uvidíte, jak tento sport vypadá v podání nejlepších českých hráčů. O kameru a střih se postaral Radek Pšurný.

       FPAW 2011 - Mistrovství světa

Krátký dokument z Mistrovství světa ve freestyle frisbee a freestyle footbalu, které se konalo v srpnu 2011 na pražské Slávii pro vás natočil a sestříhal Jakub Zahradníček. Rozhodně stojí za shlédnutí!

       Frisbeer Cup 2011

Čtvrtý ročník Frisbeer Cupu se v roce 2011 přesunul do haly pražské Slávie, to však nezměnilo nic na tom, že to byl skvělý turnaj s hojnou účastí mistrů z celého světa. Podívejte se sami...

       Frisbeer Cup 2010

Díky účasti 70 hráčů z celého světa se Frisbeer Cup 2010 stal největším halovým turnajem na světě! Podívejte se jak to v sokolovně na pražských Vinohradech vypadalo...

       Frisbeer Cup 2009

Sestřih výkonů českých hráčů z druhého ročníku Frisbeer Cupu, který se konal v únoru 2009 v hale ZŠ na pražských Petřinách. Turanaje se zůčastnilo celkem 40 hráčů z celé Evropy a divácká účast byla také značná.

       Italy Jamming Trip

Parta českých freestylerů na cestě po Itálii. První zastávkou bylo Mistrovství Evropy 2007 v Roseto d. Abruzzi. Následoval přesun na pláž poblíž Říma, kde se kluci účastnili turnaje Italian Open a vybojovali krásné 4. místo. Autorem videa je Kuba Zahradníček.

       Letná Jam

Jedno z prvních českých freestyle frisbee videí. Skělá hudba, skvělý střih a také skvělá lokace - Letná je jedním z míst, kde často a rádi jammujeme. Autorem je Jakub Sedlák. 

       Czech brothers  

Profil bratrů Zahradníčků, matadorů českého freestylu. Své umění s diskem ukazují v několika lokalitách, např. také na Mistrovství světa 2007 v Holandsku. Autorem videa je starší z bratrů - Jakub.

       Frisbeer Cup 2007

Video z "nultého" ročníku Frisbeer Cupu. Do Prahy tehdy přijel legendární Tommy Leitner, kterému se povedlo nastartovat freestylové hnutí v Praze! Z pár nadšenců, které můžete vidět ve videu, se naše parta bleskově rozrostla na jednu z největších evropských komunit!
Delší verze videa