Zimní tréninky

Jakmile počasí už nedovolí trénovat venku, přesouváme jamming do vnitřních prostor. Zimní tréninky probíhají vždy 2x týdně a to od konce října do konce března. Vždy volíme halu s kvalitním, neklouzavým povrchem, dostatkem prostoru a vysokými stropy. Výborně se nám osvědčil krytý tenisový kurt, který tyto podmínky splňuje na jedničku a navíc je finančně dostupnější než většina velkých tělocvičen. 
 
Díky své pravidelnosti jsou zimní tréninky ideální příležitostí na to se k nám přidat. Pokud jste začátečník, vždy se na jamu najde někdo, kdo se vám bude rád věnovat a pomůže vám naučit se základní triky. Jestliže už freestyle trochu ovládáte a máte možnost na tréninky docházet, není nad čím váhat! Více hráčů = více zábavy.

Zima 2016/2017

Zimní tréninky

Od 19. října začínají pravidelné tréninky freestyle frisbee v tenisové nafukovací hale, která se nachází v areálu základní školy na Náměstí Jiřího z Lobkovic mezi stanicemi metra Flora a Želivského. Trénovat budeme každé:

  • PONDĚLÍ od 20:00 do 22:00 a
  • PÁTEK od 19:00 do 21:00

Za halu se samozřejmě platí pronájem, nicméně abychom podpořili začínající hráče, rozhodli jsme se, že nováčci budou mít první sezónu vstup na tréninky zcela zdarma (ale mohou nás samozřejmě podpořit)! A to už je pádný důvod proč právě tuto zimu začít s freestylem! Navíc poznáte pražskou freestyle frisbee komunitu, jejíž členové vám více než rádi poradí, jak na základní i pokročilé triky a v neposlední řadě uděláte také něco pro sebe a svojí fyzičku. Tak neváhejte a přidejte se k nám! Není třeba se předem ohlašovat, stačí zkrátka přijít :)


View Zimní tréninky freestyle frisbee in a larger map