NAŠE VIDEA        LEGENDÁRNÍ VIDEA        ČESKÉ RUTINY

Legendární videa

20.04.2011 14:54

Dnes pro vás máme těžký kalibr! Vskutku legendární a dalo by se říci až mystické video, ukazující neskutečné triky Joeyho Hudoklina, který je asi nejvýraznější postavou freestylové scény minulého století. V 70. a 80. letech vyhrál společně s Bud Light teamem co se dalo - a to oprávněně! Umět triky, které Joey předváděl je dozajisté snem nejednoho freestylera. Pro mnohé je jeho osoba dokonce až kultem. Nezbývá než dodat, že Joey, často nazávaný "The Oracle", je ve svém pokročilém věku stále aktivním jammerem, ale už holt nediktuje jako v tomto videu: 

17.04.2011 11:22

Dneškem startujeme sérii článků, ve které vám budeme představovat významná freestyle frisbee videa. Ukážeme vám historické kousky, nejsledovanější videa, slavné rutiny z 80. let nebo videa, která nás inspirovala a přivedla k hraní freestylu.                                                 

A právě z poslední jmenované kategorie je dnešní video - reklama na Nike, kterou si řada z vás možná pamatuje, jelikož před lety běžela i v českých televizích. Pro nás to byl asi vůbec první kontakt s tímto sportem - tehdy by nás však ani nenapadlo, že freestyle frisbee budeme jednou provozovat...

V reklamě kromě černého Nike panáčka (který vystřihne i jednu parádní gitis) vystupují Dave Lewis a Dave Murphy, kteří předvádí divácky atraktivní kousky jako např. teeth a foot delay nebo scarecrow. V té době se tito dva hráči pohybovali na vrocholu světového žebříku, není proto divu, že byli do reklamy vybráni právě oni. Dost ale řečí, raději se na reklamu podívejte na vlastní oči.

 

<< 1 | 2 | 3