NAŠE VIDEA        LEGENDÁRNÍ VIDEA        ČESKÉ RUTINY

Legendární videa

06.04.2013 11:35

Začátek 90. let, New York City, Johnny Dwork, Ted Oberhaus a Chris Ryan alias The Washington Square Wizards. Jejich rutina je nabitá neskutečnými triky, perfektně sestřihaná a podložená dnes již klasickou freestylovou peckou od The Who. Pusťte si ji a pochopíte proč si tohle video zaslouží nálepku "legendární".

 

09.03.2012 16:37

Po dlouhé době tu máme další díl ze série legendárních freestylových videí. A dnes přinášíme ten nejtěžší z kalibrů! Jedná se o sestřih těch nejlepších triků Tommyho Leitnera, několikanásobného mistra světa a legendu našeho sportu. Video nemá smysl příliš popisovat, to zkrátka musíte vidět na vlastní oči. Z vlastní zkušenosti mohu řici, že pokud se ve freestyle frisbee alespoň trochu vyznáte, budete během sledování videa nejspíše vyluzovat zvuky ve stylu: "Ooohhh...coooo?...néééé...jak??...proooč?..ufff..."

Ještě musím podotknout, že se jedná o sestřih z let 2003 - 2008. Co Tommy předváděl ještě předtím - ve svých nejlepších letech - to si raději nechci ani představovat...Teď už na nic nečekejte a podívejte se na vlastní oči na to nejlepší, co jde s létajícím talířem předvádět!

04.08.2011 20:46

Opravdu unikátní video natočil a sestříhal legendární jammer Z Weyland se svojí Go Pro kamerkou přidělanou na čepici. Díky tomu můžete vidět plážový jamming světové úrovně z pohledu vlastních očí zmiňovaného freestylera. Bezmála 20ti minutové video má navíc až poetický nádech - krásné zabarvení celé scény, lesknoucí se písek a disk mizící v záři slunce, to vše podtržené pomalou relaxační hudbou. Pohodlně se usaďte a kochejte se freestylovým uměním nejlepších amerických hráčů...

PS.: Skoro všechny tyto borce uvidíte už za necelý týden na MS v Praze!

23.07.2011 12:25

Mistrovství Evropy 2011 v Karlsruhe je za námi a zbývají na něj jen příjemné vzpomínky...a také videa! :) Přímo tady máte možnost podívat se jak letos hráli ti nejlepší z nejlepších evropských hráčů - nově korunovaní mistři Evropy! Je skvělé, že mezi nimi najdeme i českého zástupce, Irču Kulišanovou, která spolu s Ele Imazio vybojovala titul v kategorii Ženské páry. Smíšené páry ovládly se svojí dropless rutinou pořadatelé turnaje Flo Hess a Judith Hass. Titul z kategorie Open Pairs obhájili staří dříči Joakim Arveskar a Reto Zimmermann. Tito dva ještě spolu s italským padesátníkem Clayem Collerou (opět) ovládli také kategorii Open COOP s jejich monumentní rutinou. Podívejte se sami...

 

Womens, Mixed a Open pairs

Open COOP

1 | 2 | 3 >>