ČFFD v médiích

25.03.2009 01:45

Do lifestylového magazínu České televize Pětka v Pomeranči přijal pozvání jeden z českých freestylerů Pavel Baranyk aby objasnil historii frisbee, představil sportovní disciplínu Freestyle frisbee a pozval diváky na Frisbeer Cup 2009. Sledujte zde>>

Rovnou dvě reportáže si z Frisbeeru09 připravila na svých stránkách BoomTV. Skvělé záběry ze soutěže doplňují četné rozhovory s organizátory a českými i zahraničními hráči.

Na dlouhou, cca 10ti-minutovou reportáž, se podívejte tady>>.

25.08.2008 02:02

Opravdu povedený sestřih z finále Mistrovství Evropy ve freestyle frisbee, které se konalo v létě 2008 v Praze, odvysílala Česká televize v rámci svého lifestylového magazínu Pětka v Pomeranči

Spolu s ME ve frisbee probíhalo na stejném sportovišti také Mistrovství světa ve footbagu, našem spřáteleném sportu. Na stránkách Bedna.tv se nachází sestřih věnující se převážně footbagu, ale na jeho konci najdete pěkné záběry ze frisbee soutěžě. Na video se podívej zde>>.

V povedené reportáží na BoomTV sice footbag také převládá, freestylu je zde ale věnováno podstatně více prostoru. Sleduj tady>>. Obě videa mají sice poměrně dlouhou stopáž, nicméně stojí za to se na ně podívat a doplnit si tak znalosti obou sportů. 

29.03.2008 18:22

Na Xman.cz se před Frisbeerem 2008 objevil krátký článek, který je zároveň pozvánkou na turnaj. Po turnaji byla na setjném serveru publikována obsáhlá reportáž, která se nevěnuje pouze samotnému turnaji, ale pojednává i o sportu jako takovém - jeho historii i součastnosti. Články rozhodně stojí za přečtení! 

Podobného ražení jako druhý zmiňovaný text je i článek ze zpravodajského serveru Aktualne.cz. Taktéž se zde dočtete o historii našeho sportu a jeho současném rozkvětu, hlavně v Evropě.

Frisbeer Cup 2008 zhodnotil v krátké reportáži (v Aj) také Tommy Leitner, legenda a guru našeho sportu, který zatím nechyběl na žádném českém turnaji. Ročník 2008 označil jako "začátek něčeho velkého". "Jednoho dne bychom se mohli ohlížet na tento turnaj jako na zlomový bod v rozkvětu freestyle frisbee ve východní Evropě." Nezbývá než dodat, že měl pravdu! 

Dále se podívejte na povedené video z pořadu České televize Pětka v pomeranči a také na sestřih turnaje od našich německých přátel.

 


 

 

 

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5